Image Map
A zombie is coming! Strona GłównaPoprzedni temat «» Następny temat
Oczko wodne
Autor Wiadomość
Aisha Devanport 


25Gitarzystka Bloody Bath

Wysłany: 2016-02-25, 15:48   Oczko wodne

Mały stawik nieco oddalony od miasta. Zaraz za nim jest droga do lasu, gdzie są główne szlaki West Point.
Przy jeziorze jest maleńka budka z daszkiem, gdzie można usiąść.
 
   Podziel się na:  
James Two Faces 
Ogr Veganin


25Poparzenie, rana po ostrzu (lewe ramię)

Agent MI6

Wysłany: 2016-03-21, 01:43   

Ostatnio starał się trzymać z dala od miasta. W końcu im mniejsze skupiska ludzi, a raczej nie ludzi, tym większa szansa na przeżycie. Teraz jednak musiał się wybrać w okolice miasta. Samotność zaczęła zbierać pierwsze żniwa a i zapasy się zaczęły kończyć. Dotarł do niewielkiego stawku i postanowił nieco odpocząć przy nim. Znalazł odpowiednie miejsce gdzie będzie miał wgląd w otoczenie. Z pierwszej chwili można było pomyśleć iż zamyślił się jednak po przyjrzeniu się jego twarzy można było wywnioskować iż jest to tylko złudzenie. Jedna z lekcji jaką się nauczył podczas wędrówek to mieć szeroko otwarte oczy, nawet kiedy się śpi. Chłopak poniekąd pozwolił sobie na wspominki między innymi to jak trenował ze swoją macochą. Czy tęsknił za nią? Trudno było powiedzieć, prawdziwy Agent MI6 raczej był szkolony w odstawieniu uczuć na bok by te nie przysłaniały mu celu misji.
_________________


 
   Podziel się na:  
Kelly McCarthy 
Psycho.


21 latRana postrzałowa (opatrzona)

Kelnerka

Wysłany: 2016-03-21, 01:52   

Kolejne dni zlewały się w jedność. Nie było już nocy, nie było dnia. Nie było czasu. Wszystko powoli przestawało istnieć. Nawet resztki człowieczeństwa. McCarthy starała się je zachować, ale... Nigdy nie miała go zbyt wiele. Nagłe napady furii, nie pomagały jej w szukaniu sojuszników do wspólnych wędrówek. Wystarczyło tylko, że ktoś dla otuchy chciał położyć jej dłoń na ramieniu.
Wystarczyło, aby dziewczę poderżnęło mu gardło.
I dlaczego? Często sama stawiała sobie te pytanie, ale im dłużej trwała i żyła, tym trudniej było poskładać te puzzle w logiczną całość.
Błądziła, po omacku szukajac odrobiny wytchnienia. Wody, snu, jedzenia. Och ileż by oddała za ciepłą kąpiel i kubek kawy!
Zmarszczyła brwi, kiedy jej oczom ukazała się sylwetka mężczyzny. Wyższy, większy, bardziej straszny niż ruda dziewucha, która wyglądała marnie. Zważywszy na jej obrażenia, rozczochrane włosy i poniszczony mundur wojskowy. Zacisnęła usta w cienką kreskę i stanęła tuż za plecami mężczyzny, przykładając mu ostrze noża w okolice lewej łopatki.
- Kim jesteś? - och cóż za trywialne pytanie. Każdy w tych czasach był NIKIM.
_________________
You can't kill them all. They're already dead.


 
   Podziel się na:  
James Two Faces 
Ogr Veganin


25Poparzenie, rana po ostrzu (lewe ramię)

Agent MI6

Wysłany: 2016-03-21, 02:03   

-Człowiekiem z daleka- odezwał się typowym czystym brytyjskim akcentem. Nie ruszał się a przynajmniej nie w taki sposób by dziewczyna mogła to zauważyć. Jego ręka bardzo powoli wręcz niezauważalnie ruszyła do noża. Po chwili trzymał jego rękojeść gotowy do ataku. Nie widział napastnika lecz po głosie mógł wnioskować iż jest to kobieta. Zdawało mu się czy usłyszał nieco zmęczenia w jej głosie? nie był pewien a póki co chciał uniknąć niepotrzebnego rozlewu krwi.
/to nie może się powtórzyć/ warknął na siebie w myślach.
-Nie jestem wrogiem, chyba że takowego chcesz sobie ze mnie uczynić- powiedział zmieniając ton na uspokajający i dyplomatyczny. Zastanawiał się ile ma szansy na to że dziewczyna nie postanowi delikatnie wbić by przeciąć skórę do systemu rurek. Ostatnim razy kiedy poczuł krew, był zagrożeniem dla jego grupy i to większym niż atakujące zombie.
_________________


 
   Podziel się na:  
Kelly McCarthy 
Psycho.


21 latRana postrzałowa (opatrzona)

Kelnerka

Wysłany: 2016-03-21, 02:15   

Oblizała spierzchnięte wargi i po krótkiej chwili letargu opuściła ostrze, nie chowając jednak noża. Jej palce wciąż kurczowo zaciskały się na jego rękojeści.
Nie mogła sobie pozwolić na ani sekundę nieuwagi, która mogłaby się zakończyć jej rychłą śmiercią.
- Powiedzmy, że ci wierzę. - wypuściła cicho powietrze z płuc i obeszła mężczyznę dookoła, stając z nim twarzą w twarz. Zachowała jednak rozsądny dystans między nimi. Nie mogła przecież pozowlić na to, aby to on pierwszy ją zaatakował. Nie ufała nikomu. Natrafiła już na kilku psycholi, którzy chcieli zrobić sobie z niej maskotkę.
- Sam rozumiesz, względy bezpieczeństwa. - uśmiechnęła się do niego, nieco bardziej przyjaźnie. Była blada jak kreda, w dodatku ślady po ostatniej walce nie zniknęły. Można by ją nazwać z czystym sumieniem, chodzącym nieszczęściem. Workiem treningowym - to też byłoby trafne określenie.
_________________
You can't kill them all. They're already dead.


 
   Podziel się na:  
James Two Faces 
Ogr Veganin


25Poparzenie, rana po ostrzu (lewe ramię)

Agent MI6

Wysłany: 2016-03-21, 02:27   

Podniósł się z ziemi. Był dość elegancko ubrany, jak by był jakimś biznesmanem.
-Jestem James- Przedstawił się lekko kiwając głową. Uważnie się przyjrzał kobiecie. Miał nad nią przewagę taką iż był w miarę wypoczęty i jego reakcje powinny być dużo szybsze od niej. Nie szukał jednak zwady, a jedynie osoby z którą sam mógłby przemieszczać się.
-Rozumiem, dla tego w mieście pojawiam się tylko kiedy muszę- uśmiechnął się łobuzersko. Dziewczyna dopiero teraz mogła zobaczyć iż mimo "wyciągania do niej dłoni" drugą trzymał na swej broni.
-Nie żebym się czepiał czy coś ale przydał by ci się odpoczynek.- spokojnie przerzucił ciężar ciała z prawej nogi na lewą. Widząc krew na jej ubraniu przez ułamek sekundy skupił się na plamie. Jego uśmiech zrobił się nieco bardziej złowieszczy a wzrok jakby przymglony. Potrząsnął głowo nerwowo odpychając drugą osobowość w czeluści swego umysłu. Nie mógł pozwolić sobie na ewentualną stratę osoby z którą mógłby porozmawiać i uspokoić swoje nerwy.
_________________


 
   Podziel się na:  
Kelly McCarthy 
Psycho.


21 latRana postrzałowa (opatrzona)

Kelnerka

Wysłany: 2016-03-21, 22:38   

Zlustrowała go spojrzeniem, dokładnie, powoli. Zatrzymując wzrok na ważniejszych elementach, takich jak broń i ewentualny ekwipunek, oraz to czy był tutaj sam. Upewniwszy się, że jest choć trochę bezpieczna, schowała nóż za pasek spodni.
- Kelly. - rzuciła krótko i również skinęła głową.
Odpoczynek? Oczywiście, że by się jej przydał. Nigdzie nie mogła zagrzać miejsca. Żałowała, że uciekła ze schronów, w których chociaż noce bywały spokojne. Działały prysznice, było zdecydowanie cieplej.
- Odpoczywanie w pojedynkę... - zaczęła, kiwając lekko głową - To niemożliwe. Ewentualne drzemki trzeba wykluczyć, chyba że chcesz skończyć jako obiad bądź kolacja. - uśmiechnęła się, aby rozluźnić napiętą atmosferę. Uniosłą obie dłonie w geście obronnym.
- Możesz odpuścić sobie pokaz z nożem. Zdecydowanie nie chciałabym skończyć z nim w piersi. - zwróciła uwagę na zaciśniętą w okół rękojeści dłoń mężczyzny.
_________________
You can't kill them all. They're already dead.


 
   Podziel się na:  
James Two Faces 
Ogr Veganin


25Poparzenie, rana po ostrzu (lewe ramię)

Agent MI6

Wysłany: 2016-03-21, 22:56   

Przez chwilę jeszcze trzymał rękę na rękojeści zastanawiając się czy aby na pewno może odpuścić. Koniec końców skrzyżował ręce na piersi patrząc na kobietę.
-Są miejsca gdzie zombie nie wejdą. Wystarczy umieć się chodź trochę wspinać po drzewach.- powiedział wciąż nie zmieniając tonu głosu.
-Oczywiście nie można pozwolić sobie na głęboki sen ale krótkie drzemki są bardziej korzystne niż nie spanie od kilkunastu godzin czy dni.- stwierdził lekko przekładając ciężar ciała z jednej nogi na drugą.
-A właściwie to co tu robisz?- w tafli wody odbił się właśnie księżyc który dawał blade światło. Dopiero teraz mógł się przyjrzeć dokładniej dziewczynie. Wyglądała jak półtora nieszczęścia, jak by miała zaraz paść na pysk i zamienić się w chodzące truchło. Nie wiedział ile dokładnie tu siedzi ale czuł iż jest tu zdecydowanie za długo.
-Trzeba się przemieścić inaczej coś nas znajdzie- stwierdził cicho jak by do siebie.
_________________


 
   Podziel się na:  
Kelly McCarthy 
Psycho.


21 latRana postrzałowa (opatrzona)

Kelnerka

Wysłany: 2016-03-21, 23:02   

Zmarszczyła brwi, a na jej czole powstała malutka bruzda. Była zdziwona i to nawet bardzo. Czy on właśnie zaproponował jej pomoc? Chyba nie może jej odrzucić, nigdy nie wiadomo, kiedy przytrafi się kolejna okazja, aby spotkać kogoś, kto nie myśli tylko o sobie.
- Wspinanie. - prychnęła, bardziej do siebie niż do niego i przetarła dłońmi zmęczoną twarz. - Gdybym tylko potrafiła, skakałabym po drzewach i nie ważyła się schodzić na dół. To zdecydowanie wykracza poza szereg moich umiejętności... - zamilkła na moment, aby tuż po chwili znów kontynuować. - Których nie mam wcale. - machnęła dłonią, na znak, aby ruszył za nią.
Było ciemno, zdawałoby się że powoli dobiegała północ. Przynajmniej tak jej się wydawało. Ruszyła wgłąb drzewek, które otaczały oczko wodne.
Skoro tak mówi... Mogliby rozpalić ognisko, aby choć trochę się ogrzać i może udałoby się zasnąć na godzinę czy dwie.
_________________
You can't kill them all. They're already dead.


 
   Podziel się na:  
James Two Faces 
Ogr Veganin


25Poparzenie, rana po ostrzu (lewe ramię)

Agent MI6

Wysłany: 2016-03-21, 23:19   

-Jeżeli chcesz pokażę tobie to co ja potrafię.- stwierdził ruszając za nią. Nie zagłębiał się w tych terenach dla tego też nie kojarzył ich. Dał się prowadzić mając nadzieję że nie wpadnie w jakąś kabane. Nawet jeżeli by wpadł to i tak nie miało to większego znaczenia dla niego. Wiedział iż jest niebezpieczny no może nie ta część jego umysłu z którą rozmawia dziewczyna a ta druga. Miał tylko nadzieję że historia się nie powtórzy.
-Jeżeli mamy odpocząć to musimy znaleźć miejsce zasłonięte z możliwością szybkiej ucieczki.- zrównał się z nią jednak nie patrzył w jej kierunku lecz przed siebie. Sprawiał wrażenie pewnego siebie a przynajmniej wszystko na to wskazywało a może po prostu to wyuczone odruchy?
_________________


 
   Podziel się na:  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo

Za grafikę na forum odpowiedzialna jest Lou. Kodowanie Lex i Kelly.
Oficjalne otwarcie: 19.02.2016r.